Atlefit Özel Antrenman ve Beslenme Koçluğuna Hoş Geldin!

Atlefit 90 Günlük Online Koçlama Sistemi

Hayalindeki vücuda ulaşmak  istemene rağmen bir çıkmazda takılıp kaldığını hissediyor musun? Düz bir karın bölgesine ulaşmak ve kaslı olmak için belki makaleler okdun, onlarca video izledin ve yüzlerce tavsiye duydun, ancak tüm parçaları tam olarak nasıl bir araya getireceğinizden hala emin değil misin? 

Ya da belki de ne yapman gerektiğini biliyorsun ama hedefe bağlı kalmakta zorlanıyorsun... Eğer öyleyse Atlefit bire-bir danışmanlık hizmetinin tam sana göre olduğunu söylemeliyim.

Yolculuğunun neresinde olursan ol ve ne kadar takılmış hissedersen hisset, kas yapma ve yağ yakma hedeflerin için sana özel bir çözüm bularak seni en kısa sürede hedeflerine garantili olarak ulaştırabileceğimden %100 eminim.

Koçlamaya Başvur >

Atlefit Koçlama Sisteminin Amacı

Bu sayfaya geldiysen muhtemelen beni Youtube kanalımda çıkardığım araştırmalara dayalı videolardan ve e-postalarımda seninle paylaştığım hikayemden biliyorsun…Düz bir karın bölgesine ulaşmak, kaslarını büyütmek ve etkileyici bir fiziğe ulaşma yolculuğunda yalnız olmak çok zorlayıcı olabiliyor ve hayalimdeki vücuda ulaşmadan önce yıllarca aynıları bana da olmuştu.

Her kafadan ayrı bir ses çıkarken hangi antrenman splitini kullanmanın, haftada kaç gün çalışmanın, protein yemenin en iyi saatini, alman gereken supplementların hangileri olduğuna bir türlü karar getiremiyorsun. Öğrenmen gereken o kadar çok bilgi ve yöntem olabiliyor ki sonuç almak imkansız gibi görünmeye başlayabiliyor.

Ancak, hayal ettiğin vücuda ulaşmak aslında o kadar zor değil.

Tüm parçaların nasıl birleştiğini anlayan ve seni şu anda bulunduğun noktadan hayatında daha önceden hiç ulaşmadığın bir vücuda ulaşmanı sağlayacak bir uzmanla çalışmayı ister miydin? Vücuduna ve hedeflerine özel olarak oluşturulmuş antrenman programlarıyla, beslenme şekliyle, hareketlerin yapılışıyla ilgili net ve anlaşılır videolarla, rehberlikle, motivasyonla ve daha fazlasıyla...

Eğer öyleyse Atlefit Online Koçlama Sistemi'ne bayılacaksın üstelik tüm bunlar spor salonundaki bir trainer ile çalışmaktan kat be kat ucuza mal olacak.

Koçlamaya Başvur >

"Online Koçlama da ne? "Diye merak ettiysen...

Bu Atlefit Online Koçlama Olmadan sensin:

Henüz istediğin vücuda ulaşamadığında vermen gereken yüzlerce kararla karşılaşıyorsun. Sürekli birbiriyle çelişen bilgiler duyuyorsun, kafan sıklıkla karışıyor ve kendini sürekli doğru şeyleri yapıp yapmadığını sorgularken buluyorsun. Bu seni aklı karışık ve stresli bir halde bırakıyor.

Bu da Atlefit'ten Berkan ile yolculuğun:

Yolculuğunda kendi başına olduğunda hedefi tutturmak için büyük zaman ve emek harcaman gerekebiliyor. Ancak Atlefit Koçlama Sistemi ile ilk günden itibaren beslenme, antrenman, supplementlar ve her alanda doğru şeyi yaptığına emin olarak istediğin sonuçlara en hızlı yoldan ulaşmanı sağlayacağız.

Koçlamaya Başvur >

Katıldığında Alacakların:

Sana Özel Antrenman Programı

Koçlamaya katıldığında değerlerine, vücut ölçümlerine ve antrenman geçmişine dayanarak hedeflerine en hızlı şekilde ulaşmanı sağlayacak bilimsel araştırmalara dayalı antrenman programını düzenleyeceğim. 


Bu programlar salonda yüzlerce farklı hareket yaptıran, gereksiz pump çalışmalarıyla doldurulmuş göz boyayan ve etkisiz antrenman programlarından olmayacak. 

Yaptığın her hareketin ve tekrar aralığının bir amacı olacak ve takip edeceğin program salondaki en kilit 6 egzersize odaklanarak kısa, uygulaması eğlenceli ve son derece etkili olacak.


Bu şekilde spor salonunda yaptığın her şeyin sonuçlarına katkı sağladığı, verimli bir antrenman şeklini takip ettiğinden emin olacaksın. 

Hareketlerin Form Rehberleri:

Buna ek olarak antrenman programında yapman gereken tüm hareketleri nasıl yapman gerektiğini gösterdiğim anlatımlı video formatındaki egzersiz rehberine erişimin olacak.

Bu videolar antrenman programının içerisinde linkli bir şekilde gelecek ve tek yapman gereken sana gönderdiğim antrenman programının içinden hareketin üstüne tıklamak ve videoyu izlemek. Tıkladığın harekete ait form videosu karşına çıkacak.

Bu şekilde programındaki hareketleri güvenli bir şekilde yaptığından emin olacağız ve aldığın sonuçları maksimize edeceğiz. Buna ek olarak salona gittiğinde programındaki her harekette ne yapman gerektiğini biliyor olacaksın ve bu konuda kafan rahat olacak.

Sana Özel Beslenme PDF'i ve Sistemi

Kaç kalori yemen gerektiğine dair net ve özlü talimatlar alacaksın; ne kadar protein; ne kadar yağ; ve ne kadar karbonhidrat.


Tüm bunlar diyet tercihlerin ve beğenilerin dikkate alınarak yapılacak.

Bu yüzden her nasıl bir beslenme şekli izlemeyi seviyorsan, yüksek karbonhidratlı bir diyet, düşük karbonhidratlı bir diyet, keto, paleo, vegan, her neyse-sevdiğin yiyecekleri yemene rağmen sana en iyi sonuçları aldıracağım.


Artık kafa karışıklığı ve sana çelişkili sayılar veren online hesap makineleriyle uğraşmana gerek yok. Sana zevk aldığın yiyecekleri yemene izin veren ve yaşam tarzına uyan bir diyet planı sunacağım. Bunun için atman gereken adımları tek tek göstereceğim ve her adımda elinden tutuyor olacağım.

Kilit Bilgiler İçeren E-postalar ve Eğitim

Kaydolduktan sonra 10 hafta boyunca benden vücudunu değiştirme ve hedeflerine ulaşma konusunda bilmen gereken kilit tüyolar içeren çok değerli e-postalar alacaksın.


Sana aynı anda bir sürü bilgi vermek yerine bilmen gerekenleri küçük parçalara bölerek her hafta 1 e-posta göndereceğim ve bu e-postalar her şeyi düzene sokacak. 


Böylece vücudunda kayda değer bir değişiklik oluşturmak için ne yapman gerektiğini, onu ne zaman yapman gerektiği ve neden yapman gerektiğine dair net bir fikre sahip olacaksın.


Bu e-postaları yeni bir sisteme başlarken birçok şeyin kafa karıştırıcı olabildiği bir dönemde sana rehberlik eden kişisel bir asistan olarak düşünebilirsin.

Haftalık Check-in'ler

İlerlemeni değerlendirebilmem ve gerektiğinde ayarlamalar yapabilmem için haftada bir kere bana "check-in" e-postası atmanı isteyeceğim. 


Bunu haftalık kontrol olarak düşünebilirsin ve haftanın nasıl geçtiğine, nerede iyileştirmeler ve geliştirmeler yapılabileceğine dair düşünce ve önerilerde bulunabilmem için haftada bir kez benimle check-in yapacaksın.


Fitness yolculuğunda gerektiğinde değişiklikler yapmak, vücudunu dönüştürmek için kilit bir öneme sahiptir. Bu haftalık kontrollerimiz sayesinde beraber çalıştığımız sürenin sonunda arzu ettiğin sonuçları aldığımızdan emin olacağız.

Benimle Doğrudan Bire-bir İletişim

Haftalık kontrollere ek olarak tüm bu süreçte benimle e-posta üzerinden doğrudan iletişime sahip olacaksın.


Aklına takılan bir soru mu oldu? Ya da bir şeyi hangi saatte yapman gerektiği konusunda kararsız mısın? Hemen bana bir e-posta atabilirsin ve her an cebindeyim. İş saatleri içerisinde en kısa sürede gerekli bilgiler ve çözümlerle geri sana geri dönüş sağlayacağım. Bu yolculuğunda her adımda elinden tutuyor olacağım.


Neyin yapılıp neyin yapılmaması gerektiği ve neyin işe yarayıp neyin yaramadığı konusunda artık hayal kırıklığı, endişe ve kafa karışıklığı yaşamayacaksın. Efsaneyi gerçekten ayıracak ve yeni öğrendiklerini yaşayarak teyit edeceksin. Bu bile tek başına omuzlarındaki karar verme yükünü kaldıracak. Bırak antrenman ve beslenmenle ben ilgileneyim, sen de hayatının geri kalanına odaklanabilirsin.

90 Günün Sonunda Beni Kov!

Normalde bire-bir koçluk hizmeti aldığında sana sıklıkla stratejik olarak bazı bilgiler verilmeyebiliyor ve satın aldığın hizmetin sonunda yeni bir hizmet almak zorunda hissedebiliyorsun. Bu, bir işletme açısından mantıklı bir hamle olsa da ben bu koçlama hizmetini tamamıyla farklı bir görüşle oluşturdum.

Koçlama süresince elbette kalori ve makrolarını hesaplayacağım, hedeflerine ve koşullarına göre senin için özel olarak oluşturduğum bilimsel araştırmalara dayalı antrenman programları olacak... Buna ek olarak vücudunun nasıl tepki verdiğine bağlı olarak yolculuğunda ilerledikçe kilit ayarlamalar yapacağız. Fitness ile sağlıklı ve sürdürülebilir bir ilişki geliştirebilmen için sana egzersizle, beslenmeyle ve daha fazlasıyla yardımcı olacağım.

Ancak tüm bunların sonucunda en iyi sonuçları aldığın noktada beni kovmanı isteyeceğim. Ciddiyim...

Şu özlü sözü duymuşsundur:

"Bir adama balık verirsen o gün için doyar. Ona balık tutmayı öğretirsen her gün için doyar"

Atlefit 90 gün koçlama sistemini bu felsefeyle oluşturdum. Bu belki de para kazanma açısından en iyi strateji olmayabilir ama bu benim için bir sorun değil. Çünkü benim asıl amacım sana sadece önceden hiç yakmadığın kadar yağ yaktırmak ya da geliştiremediğin kadar kas geliştirtmek değil... Asıl amacım tüm bunları sana yaptırırken neyi, neden ve nasıl yaptığımızı da öğretmek. 


Bu şekilde koçlamamız bittikten sonra kendi koçun olarak yoluna en iyi şekilde devam edebilmen için gerekli bilgilere ve eğitime sahip olacaksın. Üstelik en iyi kısmı tüm bu süreç sadece 90 gün sürecek ve spor salonundan personal trainerlık paketi satın almaya göre kat be kat daha ucuza mal olacak. 

Başvurduktan Sonra Ne Oluyor?

Başvurunu tamamlandıktan sonra sana koçlamanın bazı kurallarından ve ücretlendirme vb. detaylardan bahsettiğim bir e-posta göndereceğim.

Ücreti ve kuralları onayladıktan sonra e-postanın içindeki linke tıklayarak kredi kartıyla veya havale yolu ile ödemeni tamamlayacaksın. (Tüm ödemeler iyzico altyapısıyla %100 güvenli bir şekilde yapılmakta)

Bunu yaptığında doldurduğun formdaki kişisel bilgilerine ve değerlerine dayanarak tüm programlarını düzenlemeye koyulacağım ve onları 3-5 iş günü içerisinde sana göndereceğim.

Ben programlarını düzenlerken senden atmanı istediğim ilk adımlardan bahsettiğim bir e-posta göndereceğim. Bu şekilde vakit kazanacağız.

Programların hazır olduğunda onları sana göndereceğim, işe koyulacağız ve 90 günlük süreç başlayacak!

Danışmanlık Hizmeti Sana Uygun Mu?

Birçok insanı koçlayarak beraber büyük dönüşüm sonuçları aldık ancak şunu açıkça söylemeliyim ki koçlama sistemi büyülü bir sistem değil. Söylediklerimi takip etmen halinde sana en iyi sonuçları şaşıracağını düşündüğüm bir şekilde aldıracağım, ancak bunu söylememdeki asıl amaç koçlamanın bir takım işi olması.

Ben önüne atılacak en iyi adımları dizerek sana ihtiyacın olan tüm araçları, bilgileri ve desteği sağlayabilirim ancak o yoldaki adımları senin adına atamam. Bunu yalnızca sen yapabilirsin o yüzden bana para verdiğin için birden değişmeye başlamayacaksın.

Koçlama hizmeti satanlar bu konudan bahsetmekten hoşlanmazlar ama bazı günler zorlandığını hissedebilirsin. Motivasyonunun bir gün yerinde olmadığını fark edebilirsin. İçinden pes etmek bile gelebilir!

Spor salonunda sıkı antrenmanlar yapman gerekebilir. Olmak istediğin kişi olmak için sana hizmet etmeyen bazı kötü alışkanlıklardan vazgeçmen gerekebilir.

Eğer bunları yeri geldiğinde yapmaya hazır değilsen ve zor zamanlarda bile yapman gerekeni yapmayacaksan sorun değil, başvuru yapma.

Kıyafetsizken harika görünmeyi istemiyorsan, daha iyi alışkanlıklara sahip olmaktan itiliyorsan ve her alanda kendinin daha üstün bir versiyonu olmakla ilgilenmiyorsan; başvuru yapma.

Buna ek olarak 3 haftada full görünen karın kaslarına ulaşmak için bir koçlama arıyorsan, benim koçlamam sana uygun değil. Paranı sana mantıktan uzak programlar vererek seni sonuçsuz bırakacak hizmetler satanlara vermen daha iyi olabilir. Bu tarz vaatler gerçek dışı olduğundan bu beklentide olan kişilerle çalışmamaktayım.

Ancak, elle tutulur iyi ve gerçekçi sonuçlar almayı, seninle hayat boyu kalacak bazı yeteneklerini geliştirmeyi, kas yapmayı, yağ yakmayı istiyorsan, 90 günde büyük bir gelişim sergilemeye hazırsan ve dünyada değeri olan her şeyin bir emek karşılığı olması gerektiğini biliyorsan koçlama hizmetimin sana uygun olduğunu söyleyebilirim.

Kimlerle Çalışıyorum?

1. 20+ yaş kategorisindeki sağlıklı kadın ve erkeklerle

2. Ağırlık kaldırmayla az da olsa bir tecrübesi olan kişilerle (Profesyonel olmana gerek yok ancak bazı hareketlerle haşır neşir olman online koçlamaya seni daha müsait kılıyor ve hayatında ilk defa ağırlık kaldırmaya başlayacak birisiysen vaktimizin bir kısmını form öğrenmeye vermemiz gerektiğinden 90 günlük koçlama hizmetinde spora yepyeni başlayanlarla çalışmıyorum)

3. Kalori ve makro takibi yapmaya hazır kişilerle (Hayatında daha önceden hiç kalori takibi yapmamış olman hiç sorun değil. Bu koçlama hizmetinde neyi nasıl yapman gerektiğini sana hiçbir soru işaretine yer bırakmadan gösteriyorum. Yeter ki söylediklerimi takip etmeye hazır ol, yolculuğunda yapman gereken her şeyi sana adım adım göstereceğim. Ancak bu programda kişiye özgü beslenme planı yazmıyorum ve vücudunu koçlamamızdan sonra değiştirmeye devam edebilmen için muhakkak makro takibi yapmanı istiyorum. Tabii gönderdiğim e-postalarda pratik öğün tavsiyelerimi göreceksin ve bu konuda soruların olursa bana her zaman danışabilirsin.)

4. Doğal (herhangi illegal ilaç kullanmayan kişilerle çalışıyorum).

5. Ciddi bir hastalığı veya sakatlığı olmayan sağlıklı kişiler

Başlamaya Hazır Mısın?

Eğer Buraya Kadar Okuduysan ve "Bu Hayatımda Gördüğüm En İyi Koçluk Sistemine Benziyor, Bir An Önce Nasıl Başlarım???" diye düşündüysen hemen aşağıdaki linke tıklayarak koçlama hizmetine başvurunu tamamla:

Soruların mı Var?

[email protected] adresine mail atarak

bana sorabilirsin! =)