Sabah Aç Karınla Kardiyo Yapmak Zorunda Mısın ?

Nasıl kilo verilir ? Kilo vermenin birçok farklı yolu var. Peki aç karınla spor yapmak daha hızlı kilo vermeni gerçekten sağlıyor mu?

Bu videoda tam olarak bunun üstünde duruyoruz ve aç karınla kardiyo yapmanın gerçekten de kilo vermek için en iyi yol olup olmadığını öğreneceksin.

Kanalıma Abone Ol ve Yeni Videoları Kaçırma!

Özellikle halk arasında çok söylenir: Kilo vermek istiyorsan sabah aç karınla kardiyo yap veya sabah aç karınla koşuya çık.

Bu tavsiyenin gerçeklere dayalı olup olmadığını bu konu üzerinde yapılan çeşitli araştırmalara bakarak söyleyebiliriz.

Neden böyle bir tavsiye veriliyor? Yağ yakmak ve en kısa sürede kilo vermek için gerçekten de aç karınla kardiyo yapmalı mısın?

İşte bu videoda bu soruları cevaplıyorum =)

Kilo vermek, kas yapmak ve fit olmak istiyorsan Youtube kanalıma abone olmayı unutma 🙂

Her hafta yeni bir video paylaşıyorum. Kas yapmak, kilo vermek hatta kilo almak gibi çeşitli konularda senin de hayatında uygulayıp sonuç almaya başlayabileceğin videolar paylaşıyorum.

Benzer Yazılar...

Kas Yapmak

Eğer amacın zaman kaybetmeden yapabildiğin kadar kas yapmak ise bunun için takip etmen gereken 7 kuralı gösterdiğim yazımı aşağıdaki bağlantıya tıklayarak indirebilirsin.

Yağ Yakmak

Eğer kilo vermeye çalışıyorsan bunu aç hissetmeden yapmanı sağlayacak en iyi tüyolarımdan bahsettiğim yazımı aşağıdaki bağlantıya tıklayarak indirebilirsin.

Popüler Rehberler