2 Saatte Bir Protein Yemezsen Kasların Erir! Mi?(Günde Kaç Öğün Protein Yemelisin?)

Günde kaç öğün protein yemeliyiz? Vücut geliştirmek, kas yapmak hatta karın kaslarımızı çıkarmak için bile protein yemenin önemini çoğumuz biliyoruz.

Peki her 2 saatte bir protein yemezsek kaslarımız büyümez mi? Ya da tek öğün proteinli beslenirsek kaslarımız erir mi? Vücut geliştiremez miyiz?

Vücut geliştirmeye çalışılırken kaslarını büyütmek isteyenlerin sık yaptığı bir hata var ve bu hatanın ne olduğunu videoyu izleyerek sen de öğrenebilirsin!

Kaslarını proteinle beslerken nelere dikkat etmen gerektiğinden de bahsedeceğiz. Bu videoda bu soruların cevabını bilimsel araştırmalara dayanarak cevaplıyorum.

İster düz bir karın için kilo vermeye çalışıyorsan ya da dolu dolu duran büyük kaslar inşa etmeyi istiyorsan bu videoyu izlemelisin.

Kanalıma Abone Ol ve Yeni Videoları Kaçırma!
Benzer Yazılar...

Kas Yapmak

Eğer amacın zaman kaybetmeden yapabildiğin kadar kas yapmak ise bunun için takip etmen gereken 7 kuralı gösterdiğim yazımı aşağıdaki bağlantıya tıklayarak indirebilirsin.

Yağ Yakmak

Eğer kilo vermeye çalışıyorsan bunu aç hissetmeden yapmanı sağlayacak en iyi tüyolarımdan bahsettiğim yazımı aşağıdaki bağlantıya tıklayarak indirebilirsin.

Popüler Rehberler