Kas Yapmak İçin Protein Tozu Kullanmak Zorunda mısın?

Kas yapmak için protein tozu kullanmak zorunda mısın? Protein tozu kullanmadan da kas yapılabilir mi? İşte bu videoda bu soruların cevaplarını öğrenmiş olacaksın.

Kanalıma Abone Ol ve Yeni Videoları Kaçırma!

Kas yapmaya çalışırken işlerin istediğimiz gibi gitmemesi için birçok sebep olabiliyor. Daha önemli noktaları düşünmeden de “protein tozu alsam kas yapabilirdim belki” düşüncesi akla kolayca gelebiliyor.

KAS İÇİN GÜNDE KAÇ GRAM PROTEİN TÜKETMELİSİN VİDEOM:

Kanalıma Abone Ol ve Yeni Videoları Kaçırma!

Fakat protein tozunda sihirli bir şey yok, eninde sonunda süt ürünlerindeki proteinden yapılıyor. Yani bir günde yeteri kadar protein tüketiyorsan protein tozunun sana “sihirli” bir getirisi olmayacak.

Bazı durumlarda da kullanılabilir, mesela atıyorum iş-okul için dışarı çok çıkıyorsan ve kaliteli protein bulmakta zorlanıyorsan protein tozu kullanmak bir seçenek olabilir.

Ya da protein tozu kullanmadan tüketmen gereken protein miktarına bir türlü ulaşamıyorsan ve bu videoda bahsettiğm 5 soruyu elinden gelenin en iyi şeklinde yapıyorsan sana iyi sonuçlar aldıracak nokta olabilir.

Fakat bu çok özel bir durum.

Bu videoyu yapmamdaki temel amaç var. Kas yapma konusunda zorlanıyorsan çözümü arayacağın ilk yer protein tozu olmamalı. Bu videoda 5 sorudan bahsedyorum ve protein tozu kullanmadan önce o 5 soruyu kendine sor ve samimi ol.

Kas yapma konusunda zorlanıyorsan bu 5 sorudan ve bu noktanın üstüne gitmen syeteri kadar önem vermediğin konunun üstüne eğilmen ana istediğin sonuçları almana yardımcı olmaya başlayabilir.

Protein tozu kullanmak eninde sonunda sana kalmış bir şey, kullanmaya karar vermeden önce veya kullanıyorsan da bi videoyu izlemeni öneririm.

Ayrıca, videoda bundan bahsetmedim ama protein tozu almak seni motive ediyorsa, spora daha istekle gitmeni sağlıyorsa kullanmaya devam edebilirsin.

Ancak doğru bir beslenmeyle istediğin dikkat çekici vücuda hiç protein tozu kullanmadan ulaşabilirsin.

Seçim senin =)

Benzer Yazılar...

Kas Yapmak

Eğer amacın zaman kaybetmeden yapabildiğin kadar kas yapmak ise bunun için takip etmen gereken 7 kuralı gösterdiğim yazımı aşağıdaki bağlantıya tıklayarak indirebilirsin.

Yağ Yakmak

Eğer kilo vermeye çalışıyorsan bunu aç hissetmeden yapmanı sağlayacak en iyi tüyolarımdan bahsettiğim yazımı aşağıdaki bağlantıya tıklayarak indirebilirsin.

Popüler Rehberler