En Etkili Vücut Geliştirme Hareketleri (Kas Yapmak İstiyorsan Bunu İzle!)

Fitness antrenman programına eklemen gereken ve en iyi vücut geliştiren hareketler hangileridir? Böyle bir ayrım var mı? Gerçekten de en etkili şekilde vücut yapmak için hangi hareketleri ve egzersizleri yapmalısın?

Bu videoda hepsini öğreneceksin.

Kanalıma Abone Ol ve Yeni Videoları Kaçırma!

Spora ilk başladığım zamalarda vücut yapmak için fitness dergilerinde gördüğüm ve arkadaşlarımdan duyduklarımı yapıyordum. Bilirsin işte, sürekli makineden makineye zıplayıp kablolarla bolca hareket yapıp yüksek tekrarlar ve setlerle yaptığın uzun süreli antrenmanlar…

Bunu yaptığım ilk aylarda fena sonuçlar görmedim, spora düzenli gidiyordum ve vücudumda belli şekillenmeler oldu… taa ki bir zaman geldi ve ne kadar spora gidersem gideyim vücut gelişimimi devam ettiremiyordum. Takılmış gibi hissediyordum…

Seneler harcadıktan sonra bu durumdan çıkmanın yolunu buldum ve en büyük değişiklikleri antrenman ve beslenmemde yaptım. Bu videoda vücut geliştirmeye devam etmek için antrenmanda yaptığım işe yarayan değişikliklerden bahsediyorum. Hepsinin cevabını videoyu izleyerek öğrenebilirsin.

Eğer kas yapamıyorsan ya da takılmışsan, bu videoyu izlemelisin.

Benzer Yazılar...

Kas Yapmak

Eğer amacın zaman kaybetmeden yapabildiğin kadar kas yapmak ise bunun için takip etmen gereken 7 kuralı gösterdiğim yazımı aşağıdaki bağlantıya tıklayarak indirebilirsin.

Yağ Yakmak

Eğer kilo vermeye çalışıyorsan bunu aç hissetmeden yapmanı sağlayacak en iyi tüyolarımdan bahsettiğim yazımı aşağıdaki bağlantıya tıklayarak indirebilirsin.

Popüler Rehberler