Hızlı Vücut Geliştirmek İçin Setler Arasında Kaç dk Dinlenmelisin?

Hızlı vücut geliştirmek için, güçlenmek ve kaslarını büyütmek için egzersizler arasında kaç dakika beklemelisin? Bu videoda tam olarak bunu cevaplayan önemli bir araştırma üzerinde duracağız.

Kanalıma Abone Ol ve Yeni Videoları Kaçırma!

Uzun dinlenmekle kısa dinlenmek arasındaki farkı his olarak biliyorsundur, peki hangisi hızlı vücut geliştirmek için daha iyi? Bu videoda tam olarak bu noktaların üzerinde duracağız ve vücut geliştirmek için de güçlenmek için de hangisinin daha iyi olduğunu bir açıklığa kavuşturacağız.

Eğer bu zamana kadar kaslarını büyütmek için setler arasında kaç dakika dinlenmen gerektiğini düşünmediysen bu videoyu kesinlikle sonuna kadar izle.

Videoda bahsettiğim araştırmalar:

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/2…

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/2…

Vücut geliştirmek için yapabileceğin çok küçük bir oynama olmasına rağmen yalnızca bekleme aralıklarını doğru ayarladığında uzun vadede yapabileceğinden çok daha fazla kas yapabilisin.

Benzer Yazılar...

Kas Yapmak

Eğer amacın zaman kaybetmeden yapabildiğin kadar kas yapmak ise bunun için takip etmen gereken 7 kuralı gösterdiğim yazımı aşağıdaki bağlantıya tıklayarak indirebilirsin.

Yağ Yakmak

Eğer kilo vermeye çalışıyorsan bunu aç hissetmeden yapmanı sağlayacak en iyi tüyolarımdan bahsettiğim yazımı aşağıdaki bağlantıya tıklayarak indirebilirsin.

Popüler Rehberler