Genlerin Vücut Geliştirmek İçin Ne Kadar İyi? (KÖTÜYSE KESİN İZLE!)

Vücut geşiştirmek için her hafta antrenman yapıyor, yediklerimize özen gösteriyoruz ve sürekli gelişim peşinde koşuyoruz.

Ancak bazen istediğimiz sonuçları alamadığımızda bunun genlerimizle alakalı olduğunu düşünüp cılız, zayıf veya şişman olarak programlandığımızı ve genetik lanetin bizi bulduğunu düşünebiliyoruz.

Ancak vücut geliştirmede genlerimizin ne kadar etkili olduğunu konuşmamız gerekiyor. Kas yapmak ve göbek eritmek bakımından en kötü genoma sahipsen, vücut yapamayacağın anlamına mı geliyor? Yoksa bu konuda yapabileceğin bir şeyler var mı?

Gelnerimiz ve genomumuz tam olarak nedir ve vücut geliştirmemize tam olarak nasıl etkileri var? Gerçekten de her şeyi doğru yapmana rağmen genlerin vücut yapmanın önüne geçebilir mi?

Bu videonun sonunda bütün bu soruların cevabını öğrenmiş olacaksın. Özellikle kötü bir genetik yapının olduğunu düşünüyorsan bu videoyu izlemelisin.

Kanalıma Abone Ol ve Yeni Videoları Kaçırma!

 

Benzer Yazılar...

Kas Yapmak

Eğer amacın zaman kaybetmeden yapabildiğin kadar kas yapmak ise bunun için takip etmen gereken 7 kuralı gösterdiğim yazımı aşağıdaki bağlantıya tıklayarak indirebilirsin.

Yağ Yakmak

Eğer kilo vermeye çalışıyorsan bunu aç hissetmeden yapmanı sağlayacak en iyi tüyolarımdan bahsettiğim yazımı aşağıdaki bağlantıya tıklayarak indirebilirsin.

Popüler Rehberler