Kas Büyütmek: Antrenmanda Kas Şişirmek Kas Geliştirir mi? (Pump Şart mı?)

Kas yapmak için antrenman esnasında kaslarını şişirmeli misin? Pump yapmadan da kas gelişir mi? Kaslı ve etkileyici bir vücut istiyorsan bu videoyu kesin izlemelisin.

Kanalıma Abone Ol ve Yeni Videoları Kaçırma!

Antrenman esnasına kaslara kan pompalanması, sen de yaşadıysan biliyorsundur, harika bir duygu. Kaslar geriliyor ve şişiyor, harika gözüküyor. Ancak önceden yaşamışsan bunun geçici bir şişme olduğunu biliyorsundur.

Peki kaslarını antrenmanda geçici olarak şişirmek, her an kaslarının daha büyük durmasına etki ediyor mu? Yani kas geliştirmek için “pump” stili antrenman mecbur mu? Ya da “pump” stili idman gerçekten de kas geliştirir mi?

Bu videonun sonunda “pump”ın ne olduğunu, kas geliştirmek için yapmak zorunda olup olmadığını, kas gelişimine nasıl bir etkisi olduğunu ve “pump”ın nasıl yapıldığını öğrenmiş olacaksın.

Kısacası bu videoyu izledikten sonra pump ile ilgili bilmen gereken her şeyi biliyor olacaksın. Bunlara ek olarak antrenmanına genel olarak nasıl yaklaşman gerektiğinin üzerinde de duracağız.

Özellikle 8-12 tekrar aralığının dışına çıkmıyorsan bu videoyu izlemelisin.

Benzer Yazılar...

Kas Yapmak

Eğer amacın zaman kaybetmeden yapabildiğin kadar kas yapmak ise bunun için takip etmen gereken 7 kuralı gösterdiğim yazımı aşağıdaki bağlantıya tıklayarak indirebilirsin.

Yağ Yakmak

Eğer kilo vermeye çalışıyorsan bunu aç hissetmeden yapmanı sağlayacak en iyi tüyolarımdan bahsettiğim yazımı aşağıdaki bağlantıya tıklayarak indirebilirsin.

Popüler Rehberler