Önce Kilo mu Vermelisin yoksa Kas mı Yapmalısın? (EN BÜYÜK SORUNUN CEVABI)

Bu videonun sonunda vücut yapmak için önce kas mı yapmalısın yoksa yağ mı yakmalısın sorusunun cevabını öğrenmiş olacaksın. (Önce Bulk mı Cut mı?)

Kanalıma Abone Ol ve Yeni Videoları Kaçırma!

“Zaman Kaybetmeden Kas Yapmanın 7 Kuralı” Yazımı da henüz indirmediysen aşağıdaki bağlantıya tıklayarak bunu yapabilirsin: https://atlefit.com/zaman-kaybetmeden…

Spora yeni başlayanların vücut yapmak için karşılaştığı ilk soru bu oluyor. Kaslı bir vücut için ilk önce kas yapıp sonra mı yağ yakmalıyım yoksa kilo verip sonra mı kas yapayım sorusunu her vücut yapmak isteyen kişi bir noktada sormuştur.

Biliyorum çünkü spora ilk başladığımda bu soruyla ben de karşılaşmıştım. Bu sorunun iyi bir cevabını bulamamıştım ve spor salonunda vaktimi ve enerjimi uzun süre boşa harcamıştım.

Yine de spor salonunda geçirilen vaktin boşa olduğuna inanmıyorum, hedefime ulaşmak için neyin yanlış olduğunu görmem, doğru şeyleri yapmaya başlamam için gerekliydi.

Ancak bunu yıllarını kaybederek öğrenmemek mümkün olmasaydı o seçeneği seçerdim =) İşte bu videoyu da o yüzden yapıyorum.

Önce kilo mu vereyim yoksa kas mı yapayım sorusu seni uzun süre devam edeceğin bir yola sokuyor o yüzden doğru yolu seçerek bu kararı vermek önemli.

Bu videonun sonunda önce kilo mu vermen gerektiğin yoksa kas mı yapman gerektiğini kendin için cevaplayabileceksin.

Bunu benim spora ilk başladığımdaki gibi vakit kaybetmeden vücudunu geliştirmeye başlayacaksın. Bu videoyu sonuna kadar izle, çünkü sonunda bilmen gereken çok önemli bir noktadan daha bahsediyorum.

Benzer Yazılar...

Kas Yapmak

Eğer amacın zaman kaybetmeden yapabildiğin kadar kas yapmak ise bunun için takip etmen gereken 7 kuralı gösterdiğim yazımı aşağıdaki bağlantıya tıklayarak indirebilirsin.

Yağ Yakmak

Eğer kilo vermeye çalışıyorsan bunu aç hissetmeden yapmanı sağlayacak en iyi tüyolarımdan bahsettiğim yazımı aşağıdaki bağlantıya tıklayarak indirebilirsin.

Popüler Rehberler