Vücut Yapmak İçin Makro veya Kalori Saymak Şart Mı?

Vücut yapmak için bir günde ne kadar protein, karbonhidrat ve yağ yediğini hesaplamalı mısın veya kalori hesabı yapmalı mısın? Bu videonun sonunda öğrenmiş olacaksın.

Kanalıma Abone Ol ve Yeni Videoları Kaçırma!

“Zaman Kaybetmeden Kas Yapmanın 7 Kuralı” yazımı indirmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsin: https://atlefit.com/zaman-kaybetmeden… Vücut yapmaya çalışıyorsan etraftan “makro saymak” “kalori saymak” gibi şeyler duymuşsundur.

Peki gerçekten de makro sayılmadan vücut yapılabilir mi? Makro saymanın ya da kalori saymanın ne gibi avantajları var? İkisi aslında aynı şey değil.

Makro saymadan da kalori sayılabilir ve sadece kalori saymak daha kolay. Peki o zaman kalori m saymalısın? Bu videoda bütün bu soruların öğreniceksin. Ayrıca uzun vadede vücut yapmak için nasıl bir yaklaşımda olman gerektiğine de kısaca değiniyorum.

Bu videodaki bilgileri uygulamaya koyman hızla hedeflerine doğru ilerlemeye başlamanı sağlayacak. Özellikle de ağırlık kaldırıyorsan veya vücut ağırlığıyla antrenman yapıyorsan ve kaslı, fit görünen bir vücut istiyorsan bu videoyu izlemelisin.

Benzer Yazılar...

Kas Yapmak

Eğer amacın zaman kaybetmeden yapabildiğin kadar kas yapmak ise bunun için takip etmen gereken 7 kuralı gösterdiğim yazımı aşağıdaki bağlantıya tıklayarak indirebilirsin.

Yağ Yakmak

Eğer kilo vermeye çalışıyorsan bunu aç hissetmeden yapmanı sağlayacak en iyi tüyolarımdan bahsettiğim yazımı aşağıdaki bağlantıya tıklayarak indirebilirsin.

Popüler Rehberler