En İyi Kas Yapmanın Yolu (Makine mi Serbest Ağırlık mı?)

Antrenman programında makinelere mi yoksa serbest ağırlıklara mı öncelik vermelisin? Hangisi daha çok kas yapar? Bu videonun sonunda kas yapmak açısından ikisinin farkını öğrenmiş olacaksın.

Kanalıma Abone Ol ve Yeni Videoları Kaçırma!

“Zaman Kaybetmeden Kas Yapmanın 7 Kuralı” Yazımı da henüz indirmediysen aşağıdaki bağlantıya tıklayarak bunu yapabilirsin: https://atlefit.com/zaman-kaybetmeden-kas-yapmanin-7-kural%C4%B1

Spor salonunda genel olarak yeni başlarken aletlerle başlamamız gerektiğini duymuşsundur. Peki aletler gerçekten de kas yapmak için en iyi seçenek mi? Neden aletlerle spora başlamak serbest ağırlıklarla spora başlamaktan daha iyi? Hep makinelerle mi çalışmalısın?

Bu videoda bu soruların cevaplarıyla beraber makineler ve serbest ağırlıklar arasında karar verirken yapmaman gereken önemli bir konuya daha değiniyorum. Bu konuda yanlış kararı verirsen (çoğu insanın yanlış şeyi yaptığını ve sonuçlarıyla bir türlü memnun olmadığını görüyorum) istediğin sonuçlara ulaşma konusunda zorluk çekebilirsin.

Kas yapma konusunda bu konuyu iyi anlaman ve yapılan en büyük hataya senin de kapılmaman önemli. (Bu ikisinden sadece birini yapıp diğerini dışarıda bırakmak)

Maksimum kas yapmak için hangisini dışarıda bırakmaman gerektiğini biliyor musun? Öğrenmek için bu videoyu izle =)

Benzer Yazılar...

Kas Yapmak

Eğer amacın zaman kaybetmeden yapabildiğin kadar kas yapmak ise bunun için takip etmen gereken 7 kuralı gösterdiğim yazımı aşağıdaki bağlantıya tıklayarak indirebilirsin.

Yağ Yakmak

Eğer kilo vermeye çalışıyorsan bunu aç hissetmeden yapmanı sağlayacak en iyi tüyolarımdan bahsettiğim yazımı aşağıdaki bağlantıya tıklayarak indirebilirsin.

Popüler Rehberler