Spor Salonunda Antrenman mı Evde Antrenman mı ? (Fark var mı?)

Evde spor yapmak ile spor salonunda ağırlık kaldırmak arasında bi fark var mı? Hangisi daha iyi ve nasıl karar verirsin? Evde de vücut yapılır mı? Bu videonun sonunda bu soruların cevaplarını öğrenmiş olacaksın.

Kanalıma Abone Ol ve Yeni Videoları Kaçırma!

“Zaman Kaybetmeden Kas Yapmanın 7 Kuralı” Yazımı da henüz indirmediysen aşağıdaki bağlantıya tıklayarak bunu yapabilirsin: https://atlefit.com/zaman-kaybetmeden-kas-yapmanin-7-kural%C4%B1

Evde spor yaparak vücut yapmak mümkün müdür? Yoksa ağırlık kullanmadan da güzel görünen bir vücuda sahip olabilir misin?

Genelde birini yapan diğerinin yapılmasını doğru bulmuyor ve kendi yaptığının daha iyi olduğunu söylüyor. Ancak bu durum tam olarak da böyle değil çünkü hedefine göre yapmak isteyeceğin şey değişebilir.

Ayrıca bu videoda evde vücut ağırlığınla spor yaparak vücut yapılır mı öğrenmiş olacaksın.

Benzer Yazılar...

Kas Yapmak

Eğer amacın zaman kaybetmeden yapabildiğin kadar kas yapmak ise bunun için takip etmen gereken 7 kuralı gösterdiğim yazımı aşağıdaki bağlantıya tıklayarak indirebilirsin.

Yağ Yakmak

Eğer kilo vermeye çalışıyorsan bunu aç hissetmeden yapmanı sağlayacak en iyi tüyolarımdan bahsettiğim yazımı aşağıdaki bağlantıya tıklayarak indirebilirsin.

Popüler Rehberler