Vücudundaki Gelişmeyi Nasıl Takip Edersin? (3 KOLAY YOL)

Kilo vermeye çalışırken ve kas yapmaya çalışırken geliştiğini nasıl bilebilirsin? Sadece tartılarak bunu yapmaya ASLA çalışmamalısın. Sebebini bu videonun sonunda öğrenmiş olacaksın.

Kanalıma Abone Ol ve Yeni Videoları Kaçırma!

“Zaman Kaybetmeden Kas Yapmanın 7 Kuralı” yazımı indirmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsin:

https://atlefit.com/zaman-kaybetmeden-kas-yapmanin-7-kuralı

Kilo vermeye de çalışsan kas yapmaya da çalışsan vücudunu belli bir şekilde takip altında tutman birçok sebepten önemli.

Gidişatında bir yavaşlama olduysa hemen bazı şeyleri değiştirerek sonuçları görmeye devam edebilirsin veya her şey yolundaysa bir şeyi değiştirmeden yaptığına devam etmenin kararını kolayca verebilirsin.

Ancak ilerlemeni sadece tartıdaki gidişattan takip ediyorsan vereceğin kararlar ciddi bir şekilde etkilenecek ve çok yüksek ihtimalle yanlış kararları veriyor olacaksın.

İlerlemeni kaydetmenin aslında çok ciddi bir önemi var ve bu videoda anlattığım 3 yol ile spor salonunda boşuna emek ve zaman harcamadığına emin olabilirsin.

Benzer Yazılar...

Kas Yapmak

Eğer amacın zaman kaybetmeden yapabildiğin kadar kas yapmak ise bunun için takip etmen gereken 7 kuralı gösterdiğim yazımı aşağıdaki bağlantıya tıklayarak indirebilirsin.

Yağ Yakmak

Eğer kilo vermeye çalışıyorsan bunu aç hissetmeden yapmanı sağlayacak en iyi tüyolarımdan bahsettiğim yazımı aşağıdaki bağlantıya tıklayarak indirebilirsin.

Popüler Rehberler