Kas Yapamamanın 4 Sebebi (BUNLARA DİKKAT EDİYOR MUSUN?) (Part 1/2)

Kas yapamamanın gerçek sebebini biliyor musun? Bu 2 kısımlık videoda vücut geliştirememenin olası 4 sebebini konuşacağız.

Kanalıma Abone Ol ve Yeni Videoları Kaçırma!

“Zaman Kaybetmeden Kas Yapmanın 7 Kuralı” yazımı indirmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsin:

https://atlefit.com/zaman-kaybetmeden-kas-yapmanin-7-kuralı

Bir noktada hepimizin başına böyle bir dönem gelebilir. Belli bir yere kadar kas yaptıktan sonra ilerlemenin durduğunu hiç gördün mü? Ya da ne yaptıysan kaslarını geliştiremiyor musun?

Bu videoda konuşacağımız 4 maddeden en az birinde hata yapıyor olman muhtemel. Bu iki kısımlık bir video ve video başına 2 maddenin üzerinde duracağız.

Kas yapamıyorken yapabileceğin en iyi şey neyi yanlış yaptığını anlamak. Bunu anlamadığın sürece gerçek problemi bir türlü çözemeyeceksin ve spora ne kadar gidersen git boşa kürek çekiyor olacaksın.

O yüzden şu anda kas yapma konusunda sıkıntı çekiyorsan bu videoyu ve 2. kısmını dikkatlice izle. Bu maddeler arasından gözünden kaçırdığın bir şey ortaya çıkabilir.

Gözden kaçırdığın bir şeyi düzeltmen durumunda hızla kas yapmaya başlayacaksın ya da kaldığın yerden kas yapmaya devam edeceksin.

İlerde yayınlayacağım bunun gibi videoları kaçırmamak için kanalıma abone olmayı unutma.

Benzer Yazılar...

Kas Yapmak

Eğer amacın zaman kaybetmeden yapabildiğin kadar kas yapmak ise bunun için takip etmen gereken 7 kuralı gösterdiğim yazımı aşağıdaki bağlantıya tıklayarak indirebilirsin.

Yağ Yakmak

Eğer kilo vermeye çalışıyorsan bunu aç hissetmeden yapmanı sağlayacak en iyi tüyolarımdan bahsettiğim yazımı aşağıdaki bağlantıya tıklayarak indirebilirsin.

Popüler Rehberler