Neden Hızlı Kilo Vermemelisin (GERÇEKLER)

Hızlı kilo vermeye çalışmak seni hayallerindeki vücuda ulaşmanı aslında engelliyor olabilir! Bu videoda neden hızlı kilo vermemen gerektiğinin üstünde konuşacağız.

Kanalıma Abone Ol ve Yeni Videoları Kaçırma!

Kilo vermeye karar verdiğimizde sonuçları HEMEN istiyoruz. Biliyorum çünkü önceden ben de bu şekildeydim. Göbeğimizi bir an önce eritmek istediğimiz için kilo vermeye karar verdiğimizde bütün alışkanlıklarımızı birden değiştiriyoruz.

Bu şekilde kısa zamanda kilo vermek mümkün ama bu diyeti sürekli yapmak gerçekçi değil. O yüzden hızlı kilo vererek istediğin vücuda kısıtlamalara rağmen ulaşsan bile bu vücudu uzun süre koruman zorlaşıyor.

Kendini sıkarak ve kısıtlayarak diyet yapıyorken her şey yolunda ama yememen gereken bir şeyi yediğin zaman (ki bunun olması çok normal) kurallar birden havaya uçuyor.

Kısa zamanda iyi sonuçlar istiyorsan ve sonrasında tekrar kilo alman senin için önemli değilse belki hızlı kilo vermeyi seçebilirsin. (Veya aniden kilo vermeni gerektirecek bir sağlık sorunun varsa)

Ama onun dışında kiloyu her seferinde yavaş vermeye çalışmalısın. Bunu yapmanın vücuduna ve sonuçlarına çok büyük katkıları olacak çünkü yavaş kilo vermeyi hedef olarak seçtiğinde farkında olmadan alışkanlıklarını değiştiriyor olacaksın.

“Ama ben iyi sonuçlar istiyorum ve bunu hemen istiyorum” diyorsan, sana bir sorum var. Hangisini tercih ederdin? Senede 2 ay fit dolaşıp 10 ay bel çevrende koca bir yağ tabakasının olmasını mı, yoksa senenin 365 günü de fit mi olmayı ?

Bu videoda hızlı kilo vermek yerine yavaş yavaş vermeyi seçmenin neden uzun vadede hayallerindeki fit vücuda ulaşmanı kolaylaştıracağını ve kalıcı sonuçlar alman için kilit rol oynadığını öğrenmiş olacaksın.

Benzer Yazılar...

Kas Yapmak

Eğer amacın zaman kaybetmeden yapabildiğin kadar kas yapmak ise bunun için takip etmen gereken 7 kuralı gösterdiğim yazımı aşağıdaki bağlantıya tıklayarak indirebilirsin.

Yağ Yakmak

Eğer kilo vermeye çalışıyorsan bunu aç hissetmeden yapmanı sağlayacak en iyi tüyolarımdan bahsettiğim yazımı aşağıdaki bağlantıya tıklayarak indirebilirsin.

Popüler Rehberler