Kas Yapmanın Altın Kuralı

Spor salonunda ağırlık kaldırırken durmadan nasıl kas yapılır? Bu videoda kas yapmanın altın bir kuralından bahsedeceğiz.

Kanalıma Abone Ol ve Yeni Videoları Kaçırma!

Eğer spor salonunda ellerinin dumbell’lara, halterlere, kablolara değmesinin kas yapmak için yeterli olduğunu düşünüyorsan bu videoyu dikkatli izlemeni öneririm.

En iyi spor programı nedir diye düşünüp taşınmaktansa elindeki spor programını en iyi nasıl uygulayabileceğini düşünmek sana çok daha iyi sonuçlar verecek.

En iyi spor programı diye bir şey yok ama bir spor programını en iyi şekilde uygulamak var ve kas gelişiminin fark yarattığı nokta burası.

Tabiiki de spor programının iyi düzenlenmiş olması önemli ama farkı yaratan programınla ne yaptığın.

Kaslarına büyümeleri için bir sebep vermezsen kasların büyümeyecek. Bu videoda anlattığım “altın” kuralı her spora gittiğinde uygularsan kasların büyümeye devam edecek.

Bu kuralı sadece fitness salonunda ağırlık kaldırırken değil evde ya da dışarıda vücut ağırlığıyla çalışırken de uygulayabilirsin.

Kaslarını büyütmek için bu kuralı uygulamakla beraber uykuna ve beslenmene de önem vermen gerektiğini bilmelisin. Ancak bu 3’ü bir arada olduğu zaman kasların en iyi şekilde tepki verecek.

Kaslarını büyütmenin bu altın kuralını hemen öğrenmek için videoyu izle ve sen de uygulamaya başla.

Benzer Yazılar...

Kas Yapmak

Eğer amacın zaman kaybetmeden yapabildiğin kadar kas yapmak ise bunun için takip etmen gereken 7 kuralı gösterdiğim yazımı aşağıdaki bağlantıya tıklayarak indirebilirsin.

Yağ Yakmak

Eğer kilo vermeye çalışıyorsan bunu aç hissetmeden yapmanı sağlayacak en iyi tüyolarımdan bahsettiğim yazımı aşağıdaki bağlantıya tıklayarak indirebilirsin.

Popüler Rehberler