Yağ Yakmaya Başlamak İçin en az 20 dakika Egzersiz Yapmalısın! (Bu Mit Doğru mu?)

Yağ yakmak, göbek eritmek için vücut geliştirirken sıkça duyduğumuz bir şey; 20 dakikadan önce vücut yağları yakmaya başlamıyor o yüzden kardiyo egzersizlerini en az 40 dakika boyunca yapmalısın ki yağlarından kurtulabilesin.

Bu tavsiyeyi duyduğumuzda 20 dakikanın altında yaptığımız koşuların, yüzmelerin hiçbir işe yaramadığını bile düşünebiliyoruz. Ayrıca sözde uzmanların “optimal yağ yakmak için kalp ritmini sihirli rakamlar aralığında tutmalısın” tavsiyesi de bununla beraber verilebiliyor.

Bu videoda göbek yağlarından kurtulmak ve yağ yakmak için verilen bu tavsiyelerin bilim ve araştırmalarda yeri olup olmadığını konuşuyoruz.

Eğer bu sorular kilo vermeye çalışırken senin de kafanı bir noktada karıştırdıysa ve işin aslını öğrenmeyi istiyorsan bu videoyu sonuna kadar izlemelisin.

Kanalıma Abone Ol ve Yeni Videoları Kaçırma!
Benzer Yazılar...

Kas Yapmak

Eğer amacın zaman kaybetmeden yapabildiğin kadar kas yapmak ise bunun için takip etmen gereken 7 kuralı gösterdiğim yazımı aşağıdaki bağlantıya tıklayarak indirebilirsin.

Yağ Yakmak

Eğer kilo vermeye çalışıyorsan bunu aç hissetmeden yapmanı sağlayacak en iyi tüyolarımdan bahsettiğim yazımı aşağıdaki bağlantıya tıklayarak indirebilirsin.

Popüler Rehberler