Kreatin Supplementi Nedir? Nasıl Alınır? | Kreatin Hakkında Bilmen Gereken Her Şey (Bilimsel Dayanaklı)

Kreatin (creatine) supplementi nedir, nasıl kullanılır, kreatin yüklemesi ne ve mecbur mu gibi soruların hepsini bilimsel araştırmalara dayalı bu videomda öğreneceksin.

Vücut geliştirmede genelde steroid zannedilen, doğal olmayan bir bileşen olarak değerlendirilen kreatin (creatine) hakkında konuşacağız.

Nedir aslında bu kreatin? Faydaları neler? Alır almaz ne gibi etkileriyle karşılaşacaksın ve ne yapıyor da vücut geliştirmeye yardım ediyor bu korkulan supplement…

Bu videonun sonunda kreatin hakkında spora giden insanların genelinden daha fazla şey biliyor olacaksın. Kreatin supplementı hakkında konuşmayı özellikle istedim çünkü kreatin üstünde yapılan insan denekli araştırma sayısıyla (800 cıvarında araştırma var) diğer supplementlardan ayrılıyor.

Bize sattıkları onlarca supplement arasından elle tutulur faydalı bulguları olan nadir supplementlardan birisi. Ancak kullanırken dikkat etmen gereken önemli bir konu da var!

Eğer kreatin hakkında bilmen gereken en önemli şeylerin ne olduğunu bilmek istiyorsan ve kreatinle supplementlamayı düşünüyorsan önce bu videoyu mutlaka izle.

Kanalıma Abone Ol ve Yeni Videoları Kaçırma!
Benzer Yazılar...

Kas Yapmak

Eğer amacın zaman kaybetmeden yapabildiğin kadar kas yapmak ise bunun için takip etmen gereken 7 kuralı gösterdiğim yazımı aşağıdaki bağlantıya tıklayarak indirebilirsin.

Yağ Yakmak

Eğer kilo vermeye çalışıyorsan bunu aç hissetmeden yapmanı sağlayacak en iyi tüyolarımdan bahsettiğim yazımı aşağıdaki bağlantıya tıklayarak indirebilirsin.

Popüler Rehberler