Zayıf ama Göbekli (3 KOLAY ADIMDA ÇÖZÜM) | Skinny Fat Problemi

Zayıfsın ama yağların ve göbeğin var. Skinny fat nasıl giderilir diyorsan bu videoda 3 kolay adımda çözümünü öğreneceksin.

Zayıf ama göbekli olmak yani skinny fat görünüme yol açan yapılan belli başlı hatalar var. Klasik fitness tavsiyelerine uyunca skinny fat olarak sonuçlanmak bir hayli basit.

Ancak zayıf ama göbekli olanlara iyi bir haberim var, bu durumdan kurtulmak sandığın kadar zor değil. Yalnızca birkaç konuda düşünce şeklini değiştirmen gerekiyor ve kilo vermek için saatlerce kardiyo yapmana aslında gerek olmadığını anlaman lazım.

Tabi bununla beraber dikakt etmen gereken birkaç önemli nokta daha var. Eğer cılız yapıda olmana rağmen göbeğin veya yağlanmaların varsa, bu videoyu muhakkak izle. Bu videonun sonunda skinny fat çözümüne giden 3 kolay yolu öğrenmiş olacaksın.

Kanalıma Abone Ol ve Yeni Videoları Kaçırma!

Zaman kaybetmeden kas yapmanın 7 kuralı yazım için: https://atlefit.com/zaman-kaybetmeden…

Kas yapmak için beslenme rehberi: https://atlefit.com/kas-yapmak-icin-b…

 

Benzer Yazılar...

Kas Yapmak

Eğer amacın zaman kaybetmeden yapabildiğin kadar kas yapmak ise bunun için takip etmen gereken 7 kuralı gösterdiğim yazımı aşağıdaki bağlantıya tıklayarak indirebilirsin.

Yağ Yakmak

Eğer kilo vermeye çalışıyorsan bunu aç hissetmeden yapmanı sağlayacak en iyi tüyolarımdan bahsettiğim yazımı aşağıdaki bağlantıya tıklayarak indirebilirsin.

Popüler Rehberler