Antrenmandan Sonra Karbonhidrat Yemek Vücut Geliştirir mi? (Bilime Dayalı Cevap)

Vücut geliştirmek için antrenmandan sonra karbonhidrat yemeli misin? Karbonhidrat yemek insülini yükselterek gerçekten de kas yapmak için önemli mi?

Bu videoda araştırmalara bakarak bu soruyu cevaplıyoruz…

Kanalıma Abone Ol ve Yeni Videoları Kaçırma!

Sporda ağırlıkların altına girdiğin güzel bir idmandan sonra kaslarını geliştirmek için ne yemelisin? Protein yemenin iyi olabileceğini duyduğun gibi karbonhidratın da antrenman sonrası kas geliştirmende ve faydalı olduğunu duymuş olabilirsin.

Antrenmandan sonraki öğününde karbonhidrat yemen insülini yükseltir, ancak insülin kas yapmanı doğrudan etkilemiyor. Ancak yine de spordan sonra karbonhidrat yemenle ilgili bilmen gereken bazı şeyler var.

Bu videoda bu konu üzerindeki çeşitli araştırmalara bakarak karbonhidrat ve vücut geliştirmeyle ilgili önemli bilgiler öğreneceksin.

Benzer Yazılar...

Kas Yapmak

Eğer amacın zaman kaybetmeden yapabildiğin kadar kas yapmak ise bunun için takip etmen gereken 7 kuralı gösterdiğim yazımı aşağıdaki bağlantıya tıklayarak indirebilirsin.

Yağ Yakmak

Eğer kilo vermeye çalışıyorsan bunu aç hissetmeden yapmanı sağlayacak en iyi tüyolarımdan bahsettiğim yazımı aşağıdaki bağlantıya tıklayarak indirebilirsin.

Popüler Rehberler