Spordan Sonra Yemen Gerekenler! ( Bilmen Gereken Her Şey!)

Vücut geliştirmek için antrenmandan sonra beslenme hakkında bilmen gereken her şey. Protein, yağ, karbonhidrat ve spor sonrası yendiğinde kaslarımızı büyütmek için her birinin etkilerini ayrı ayrı tartışacağız.

Spor sonrası ve öncesi öğünler fitness dünyasında en çok üstüne düşülen öğünler olmuşlardır. Bunun gerekçesi ne? Gerçekten de spordan sonraki öğün kendi başına vücut yapmamızda bu kadar etkili mi?

Cevap aslında siyah ya da beyaz değil ve antrenman sonrası beslenmenin işlevini anlayabilmemiz için birkaç önemli konudan bahsetmemiz gerekiyor.

Aşağıdaki videomda post workout nutrition yani antrenman sonrası beslenme hakkında bilmen gereken en önemli bilgileri öğrenmiş olacaksın.

Ayrıca videonun sonunda ilk bakışta çok önemli gibi durmayan ancak uygulandığında yıllar kazandırabilen ve benim zor yoldan öğrendiğim bir dersin üstünde duracağım.

Kanalıma Abone Ol ve Yeni Videoları Kaçırma!
Benzer Yazılar...

Kas Yapmak

Eğer amacın zaman kaybetmeden yapabildiğin kadar kas yapmak ise bunun için takip etmen gereken 7 kuralı gösterdiğim yazımı aşağıdaki bağlantıya tıklayarak indirebilirsin.

Yağ Yakmak

Eğer kilo vermeye çalışıyorsan bunu aç hissetmeden yapmanı sağlayacak en iyi tüyolarımdan bahsettiğim yazımı aşağıdaki bağlantıya tıklayarak indirebilirsin.

Popüler Rehberler