Kas Ağrılarını Geçir Kaslarını Geliştir! (Vücut Geliştirmenin Püf Noktası)

Kas ağrılarına iyi gelenler aynı zamanda onların gelişmesi ve büyümesi için de fayda sağlıyor. Bilmeliyiz ki kendi başına ağırlık antrenmanı yapmak vücut geliştirmiyor.

Vücut geliştirmek yalnız başına antrenman yapmaktan ibaret değil ve birkaç kilit şeyin bileşeni. Kaslarımızı geliştirmek, yağsızlaşmak, fit şekilli ve sıkı gözükmek istiyorsak bütün resmi iyi görsek iyi olur.

Antrenman yapıp sonrasında protein tozu içmemiz hiçbir şeyi garanti etmiyor. Hatta bunu çok uzun bir süre yaparak, diğer vücut geliştirme “yasalarına” dikkat etmezsek boşa kürek çeker dururuz ve seneler geçse de istediğimiz sonuçların yakınında bile olamayabiliriz.

İşte bu videoda antrenmanın dışında kalan ve kaslarımızı geliştirmemizde hayati önem taşıyan o diğer faktörlere değineceğim. Aynı zamanda bu videoda bahsedeceklerimiz kas ağrılarını geçirmede de önemli bir rol oynuyor.

Bu önemli çünkü kaslarımız ne kadar hızlı toparlanırsa antrenmanlarımıza o kadar performanslı bir şekilde devam edebiliriz. Bu döngüyü yeteri kadar uzun bir süre başarıyla takip ettiğimizde ise vücudumuzda ciddi farklar meydana getirebiliyoruz.

İşte bu videonun sonunda antrenmanın dışında kalan ve bilmen gereken en önemli noktaları öğrenmiş olacaksın.

Kanalıma Abone Ol ve Yeni Videoları Kaçırma!
Benzer Yazılar...

Kas Yapmak

Eğer amacın zaman kaybetmeden yapabildiğin kadar kas yapmak ise bunun için takip etmen gereken 7 kuralı gösterdiğim yazımı aşağıdaki bağlantıya tıklayarak indirebilirsin.

Yağ Yakmak

Eğer kilo vermeye çalışıyorsan bunu aç hissetmeden yapmanı sağlayacak en iyi tüyolarımdan bahsettiğim yazımı aşağıdaki bağlantıya tıklayarak indirebilirsin.

Popüler Rehberler