BCAA Supplementi Ne İşe Yarar (Para Tuzağı?)

BCAA supplementini kesin duymuşsundur. Ancak BCAA’nın ne olduğu, nasıl işe yaradığını hatta iyi bir supplement olup olmadığını kesin olarak biliyor musun?

Bu videoyu izleyerek BCAA (DZAA) supplementi hakkında araştırmalara dayalı tarafsız bilgileri öğrenebilirsin. Bu videoda BCAA supplementinin ne olduğundan bahsedeceğim ve hakkında yapılan bilimsel araştırmaların bilerek kötüye kullanıldığı bazı durumların özellikle üstünde duracağım.

Supplement sektöründe işe yaramayan supplementların satılması, supplementların içine işe yaran bileşenlerin bilerek çok az miktarda konması, işe yaradığı söylenen bileşenlerin hiçbir işe yaramaması gibi durumlar sandığından çok daha yaygın.

Bu sebepten bir supplementı kullanmadan önce hakkında birçok şeyi öğrenmenin büyük bir faydası var. (paran çoğu durumda cebinde kalabilir!)

BCAA gibi supplementlar, bu supplementlardan para kazanan firmalar tarafından sıkça tanıtılıyor, övülüyor ve etkilerinin ne kadar mükemmel olduğundan araştırmalarla(!) bahsediliyor. Ancak BCAA’nin işe yaradığının kanıtı olarak gösterilen bu araştırmalarda gözümüzden kolayca kaçırabildiğimiz bir nokta var!

Bu videoda bcaa supplementinin vücut geliştirmeye gerçek etkilerinden, kaslarımızı büyütme konusunda işe yarayıp yaramadığından ve hangi durumlarda kullanılmasının en iyi olduğundan bahsediyorum. Videonun sonunda vücut geliştirme ve BCAA hakkında bilmen gereken en önemli bilgileri öğrenmiş olacaksın.

Kanalıma Abone Ol ve Yeni Videoları Kaçırma!
Benzer Yazılar...

Kas Yapmak

Eğer amacın zaman kaybetmeden yapabildiğin kadar kas yapmak ise bunun için takip etmen gereken 7 kuralı gösterdiğim yazımı aşağıdaki bağlantıya tıklayarak indirebilirsin.

Yağ Yakmak

Eğer kilo vermeye çalışıyorsan bunu aç hissetmeden yapmanı sağlayacak en iyi tüyolarımdan bahsettiğim yazımı aşağıdaki bağlantıya tıklayarak indirebilirsin.

Popüler Rehberler