Vücut Geliştirmede Çok Önemli Bir Şey! (Failure NEDİR?)

Vücut geliştirmek için antrenmanda tükenene kadar ve bağırarak çalışan iri yarı bodybuilderlar görebiliyoruz.

Bu bodyubuilderlar tükenişe ulaştığında bile bir spotterın yardımıyla tekrar üstüne tekrar yaparak kaslarını daha fazla kanla pompalamaya devam ediyor.

Bunu gördüğümüzde, “Kaslarımızı büyütmenin ve geliştirmenin sırrı tükenişe ulaşmak olabilir mi?” diye düşebiliyoruz. Her harekette tükenişe ulaşmak veya ulaşmamak çok tartışılan bir konu.

Bazı insanlar her hareketin her setinde tükenişe ulaşmanın vücut geliştirmek için çok önemli olduğunu söylerken bazılarıysa tükenişe hiçbir zaman ulaşılmaması gerektiğini savunuyor.

Ancak bu konunun tam olarak siyah beyaz olduğu söylenemez ve her iki grubun da haklı ve haksız olduğu durumlar var.

Bu videoyu izleyerek kas yapmak için tükenişe ulaşıp ulaşmaman gerektiğini ve doğal bir sporcu olarak yapabileceğin en iyi şeyin ne olduğunu öğrenmiş olacaksın.

Kanalıma Abone Ol ve Yeni Videoları Kaçırma!
Benzer Yazılar...

Kas Yapmak

Eğer amacın zaman kaybetmeden yapabildiğin kadar kas yapmak ise bunun için takip etmen gereken 7 kuralı gösterdiğim yazımı aşağıdaki bağlantıya tıklayarak indirebilirsin.

Yağ Yakmak

Eğer kilo vermeye çalışıyorsan bunu aç hissetmeden yapmanı sağlayacak en iyi tüyolarımdan bahsettiğim yazımı aşağıdaki bağlantıya tıklayarak indirebilirsin.

Popüler Rehberler